206 понадусёровых швайнокарасей и один пан свынарчук

Rollover thread
Thread / Gallery
Продолжаем перемогать мескалiв, салить урину и пiдхруковати барену
Попередники
>>153894
Replies: >>154558, >>155052
>>154554
Сепар ебаный
Replies: >>154561
Одебилевший говноруинец(
>>154559
Чом це?
Replies: >>154563
>>154537
Ні. Просто не вбачаю у сцянні в монітор більше сенсу, аніж у збиранні жиру, що з нього витікає.
Взагалі, маю гіпотезу, що жир з монітору є безпосереднім продуктом спрямованої на нього сечі. Передача інформації через монітор начебто у процесі його утворення участь бере, але насправді ні. Це щось на кшталт хавали та инших взаєморозрахунків, ліл.
>>154561
Тебе параш запретил кохаться з мескалями
Replies: >>154565
>>154563
Не верзи дурниць.
>>154199
>А з чого ти взяв що вони лиш до конкурентів прийдуть?
Та хай собі ідуть куди завгодно, тільки ж причепитися до чого буде лише у конкурентів.
>CSS цілком може бути інтеґрований всередину HTML
Так про CSS же й мова, телепню. Чистий HTML взагалі на ніц не придатний.
>їх більш ніж достатньо
Для чого достатньо? Для непередбачуваного виводу? Ти у типографіці хоч щось петраєш? Дуже приємно, коли текст розрахований на одну сторінку, а в результаті один рядок вилазить на наступну, еге ж?
>у вбудованому переглядачі в товстолисові
То криве лайно — його проблеми. Воно ще й з GDI++ не дружить. Власне, це якраз чудова демонстрація недолугості CSS: через його обмежену точність задля точного позиціонування доводиться виводити буквально кожну літеру окремим блоком. Тому воно й таке повільне й огрядне, порівняно з вбудованим кульгавим переглядачем і тим паче libevbrowserplugin.so.
>Так воно на те й кульгавим називається
Ну так хомʼячки з копі-центру напевне відкриють саме в кульгавому. А можуть і в віслюку. А можуть взагалі відмовитися, бо росширєніє якесь непонятне.
>На кропивачі тебе, підмоскаленого малороса, теж непогано обісцяли
Ти про те кубло засланих московських агентів, що вдають ядерних западенських сєпарів і розхитують країну? Дуже авторитетне джерело, еге.
>Просто змирися з тим що ти підмоскалений малорос, збирай валізи та чкуряй на москаляндію
Який стосунок малороси мають до москаляндії?
>мова йшла про редагування PDF взагалі
Курво, перечитай нитку і не верзи дурниць: >>154113
>виправляти розлізле форматування у ворд
>прізвище посадовця
Таж на rada.gov.ua досі rtf/doc повсюдно. Де там PDF узятися?
>Лайно твій стільниковий зв’язок
Го, досі стаціонарний телефон маєш? А може, й ФІДО-поїнт? Чи навіть ноду?
>Каву готує, мінети робить, у сосалочках зависає
І що, це маргінальні кейси? Що ти хочеш сказати цією аналогіґю, секретутко?
>З педівікії
Пиздець. Я ще розумію з анґломовної, там більшість статей хоч якось вивірена. І навіть там якесь оковидло може насрати шизоїдними фантазіями без пруфів.
>це якась маргінальна хрінь для двох з половиною червонооких задротів?
А чом тебе це обходить? Ти ж не попсовик, щоб перейматися думкою мільйонів ґедзів.
>Я люблю велику картинку дивитися
Забаганочки. Дивися в килим тоді, чи в вікно. Ти ж пишаєшся, що у вікні мальовничий краєвид, не те що в депресивних малоросів.
>За хромкасти усілякі для шутерів тебе задроти самого на гілляку повісять.
Чом одразу не спалять, як Бруно?
>Мені якось по цимбалах де ти працюєш, справді.
Тоді якого дідька ти ассумиш, що в мене є якісь прибиральниці?
>Вже.
4.2.
>Не знаю, спитай це у свого психіатра.
Звідкіля психіатр мусить знати про вигадані тобою переваги?
>Тому що можу
Нащо ти спиздише девіз місцевого адміна-малороса?
>А мені насрати на те що тобі насрати.
Обережно, рекурсія!
>Будь мужиком, змирися з цим і не ний.
Я не нию. Це ти тут лінишся писати і замість цього сереш ланками, а потім ниєш, що я не дивлюсь, наче я маю ходити за посиланнями на всякі шмаркачівські параші. ʼ за посиланнями не ходять!
Replies: >>154570
>>154200
Обґрунтуй. В чому принципова різниця між обсиранням вождя і обсиранням державного символу?
Replies: >>154571
>>154201
>Ти ж сам до мого локалгосту доколупався, шизику.
Бо ти до мого доколупуєшся. А в своєму оці колоди не бачиш.
>Тому що він регламентує використання символів
І де там мова про українські апострофи? Ти ж усвідомлюєш, що вони там варяться у своєму марічкосвітику з хлопчиками, що цілуються, і не особливо зважають на всяких ніґр зі Східної Європи, а тим-то під апострофом ассумлять передусім анґлійський? Який, на відміну від українського, майже завжди вживається наприкінці слів?
>ти ж сам про неї фантазуєш
Завваж — я про москаляндію взагалі не згадувах.
>Тітки в приматбанках — то нормальні люди?
У приматбанках дозволено запускати на робочих машинах довільні криві програми? Чи принаймні є коли, враховуючи його популярність і постійний натовп у відділеннях?
>Нахіба?
Щоб вилізти зі своєї інформаційної бульбашки, у якій не існує кривих програм під кватирки, бо ти їх оминаєш. А власне, ти ж вище згадуваше кривий PDF-переглядач у лисиці — значить, пиздиш. Знову. Офіційно проголошую тебе черговим пиздлом бірди.
>VL
Ліл, воно досі вірує у відірваність онлайну від IRL.
Replies: >>154572
>>154203
Москалики, не ігноруйте НЕПРИЄМНУ тему.
СВИНЮЧІ
СІРНИКИ
>>154566
>Та хай собі ідуть куди завгодно, тільки ж причепитися до чого буде лише у конкурентів.
А що не так в конкурентів що до них конче мають причепитися?
>Так про CSS же й мова, телепню. Чистий HTML взагалі на ніц не придатний.
Кому здався чистий HTML? Втім, ти ж сам за нього й розпочав, от же пиздло.
>Для чого достатньо? Для непередбачуваного виводу? Ти у типографіці хоч щось петраєш?
А хіба любителі форматувати пробілами у пьордах в типографіці щось петрають? Ніт, вони йдуть друкувати туди, де текст не розлазиться, і все.
>То криве лайно — його проблеми.
Не його, а користувача.
>Ти про те кубло засланих московських агентів, що вдають ядерних западенських сєпарів і розхитують країну? Дуже авторитетне джерело, еге.
А чим ти доведеш що ти не сєпар? Сам же в тому кублі тусиш, ще й сюди його тягнеш. Ну точно московитський агент.
>Який стосунок малороси мають до москаляндії?
Мені відкіля знати? Ти ж на москалів дрочиш, тобі й видніше повинно бути.
>Курво, перечитай нитку і не верзи дурниць: >>154113
Перечитав, поки що дурниці бачу лиш від тебе, пиздло.
>Таж на rada.gov.ua досі rtf/doc повсюдно. Де там PDF узятися?
У тебе посадовці в одній лиш зраді існують?
>Го, досі стаціонарний телефон маєш? А може, й ФІДО-поїнт? Чи навіть ноду?
Ніт, навіщо мені весь цей застарілий непотріб?
>І що, це маргінальні кейси?
Мені відкіля знати? Це ти спеціаліст у кейсах секретуток.
>А чом тебе це обходить? Ти ж не попсовик, щоб перейматися думкою мільйонів ґедзів.
Ціна.
>Забаганочки. Дивися в килим тоді, чи в вікно. Ти ж пишаєшся, що у вікні мальовничий краєвид, не те що в депресивних малоросів.
Нащо мені дивитися в килим або у вікно якщо в мене для цього є великий чудовий монітор?
>Чом одразу не спалять, як Бруно?
Можеш їм це запропонувати, думаю вони охоче пристануть.
>Тоді якого дідька ти ассумиш, що в мене є якісь прибиральниці?
Так ти ж сам почав скаржитися на якихось прибиральниць, що періщать тобі шваброю по спині весь час коли ти затримуєшся на роботі, до чого тут я?
>4.2.
З ЛьОРом сплутав чи що?
>Звідкіля психіатр мусить знати про вигадані тобою переваги?
Спитай у свого психіатра.
>Нащо ти спиздише девіз місцевого адміна-малороса?
А в нього на цей девіз зареєстровано авторські права чи що?
>Обережно, рекурсія!
Лиш гівнокодери не можуть впоратись з рекурсією.
>Я не нию.
Ото пиздло.
>Це ти тут лінишся писати
Хіба? Диви-но скільки часу я тобі тут терпляче відписую, а міг би просто на прутня відправити й на тому закінчити.
>ʼ за посиланнями не ходять!
Не ний.
Replies: >>154716
>>154567
>Обґрунтуй. В чому принципова різниця між обсиранням вождя і обсиранням державного символу?
Вождь з державою може лиш в тоталітарних парашах асоціюватись, на відміну від державного символу.
>>154568
>Бо ти до мого доколупуєшся.
Мені на твій локалгост взагалі було накласти, доки ти сам не почав нити що в тебе флеш не працює і флоп для восьмидюймовок замість накопичувача.
>А в своєму оці колоди не бачиш.
Якої колоди? В мене все працює.
>І де там мова про українські апострофи?
Там де написано про рекомендований символ у якості апострофа.
>Ти ж усвідомлюєш, що вони там варяться у своєму марічкосвітику з хлопчиками, що цілуються, і не особливо зважають на всяких ніґр зі Східної Європи, а тим-то під апострофом ассумлять передусім анґлійський? Який, на відміну від українського, майже завжди вживається наприкінці слів?
Відкіля ти знаєш що вони там собі ассумлять? Сам варишся в їхньому марічкосвітику з хлопчиками, що цілуються, чи що? Зізнавайся, я засуджувати не буду, XXI століття все ж.
>Завваж — я про москаляндію взагалі не згадувах.
Але ж про понадсвинючий рохкіт любиш писати лиш ти й твої любі москалі.
>У приматбанках дозволено запускати на робочих машинах довільні криві програми? Чи принаймні є коли, враховуючи його популярність і постійний натовп у відділеннях?
У приматбанках дозволено запускати лінакс, який ти чомусь виключив з інформаційної бульбашки нормальних людей™.
>Щоб вилізти зі своєї інформаційної бульбашки, у якій не існує кривих програм під кватирки, бо ти їх оминаєш.
А навіщо мені користатися кривими програмами під квартирками коли є некриві? Це ж не лінакс, де окрім півтори кривих недоробки з сегфолтами варіантів більше нема.
>А власне, ти ж вище згадуваше кривий PDF-переглядач у лисиці — значить, пиздиш. Знову. Офіційно проголошую тебе черговим пиздлом бірди.
І з чого ти взяв що з цим я у себе зіткнувся, ліл? У мене й лисиці нема. Але ти вкотре підтвердив свій офіційний статус пиздла, з чим я тебе вкотре і вітаю.
>Ліл, воно досі вірує у відірваність онлайну від IRL.
Так то ж не я тягну усіляких попсовиків IRL в онлайн, засмічуючи свої інтернети.
Replies: >>154717
Replies: >>154577
>>154575
чот зашакалилась
В Днепре внезапно умер ветеран войны на Донбассе
В Днепре от остановки сердца умер ветеран войны на Донбассе Сергей Показаньев.
Об этом сообщила в Facebook пресс-служба 25-й Отдельной воздушно-десантной Днепропетровской бригады.
"Остановилось сердце десантника, патриота, воина, защитника, который с первых дней прошел ужасы российско-украинской войны", - отмечается в сообщении.
В этой военной части Показаньев проходил службу с 2007 года.
Умер офицер днем 18 июня от остановки сердца. В октябре ему должно было исполниться 35 лет. У военного остались жена и двое несовершеннолетних детей.
"Командование и личный состав воинской части выражают глубокие соболезнования родным и близким защитника Украины", - говорится в сообщении.
Свынки, поясните за такой момент. В русской истории и публицистике всегда пишется "русско-японская война", "советско-польская", "советско-финская" и так далее, то есть своё государство ставится на первое место. Почему у вас всё наоборот, или вы криптомескали?
Replies: >>154597, >>154605
Обьединённый Понадусёровый Бульбашестанский Регион Хрюцкой Свинособачей Совковой Пидерации Пидорашек. Таёжный Евразийский Союз Рабских Вымиратов Новоотброссии.
— Хохлы внешне ничем не отличаются от людей, но на самом деле они свиньи.
мразотный свинучий Й. Ґебельс
Replies: >>154586, >>154587
>>154585
— Кацапы ничем не отличаются от радикальных религиозников или средневековых ублюдков и быдланов,поэтому кацапов нужно убивать и грабить.
вершители судеб Эрик Харрис и Диллан Клиболд.
Replies: >>154588
>>154585
>Хохлы внешне ничем не отличаются от людей
Лол, он хохлов-то видел когда-нибудь?
Replies: >>154718
>>154586
Но они же отличаются. У релегиозников была конкретная цель, захватить власть. А кацапы просто режут друг друга.
Replies: >>154596
>>154552
А головне як продумано зробили: можна і за Сталіна помолитись, і його союзнику Гітлеру заодно зіганути. Доволі зручно.
>>154591
Цим пічкуром москалі завше паляться. Дерев’яні хати в Україні це рідкість, на відміну від бараків на московії.
>>154581
>В русской истории и публицистике всегда пишется "русско-японская война", "советско-польская", "советско-финская" и так далее, то есть своё государство ставится на первое место. Почему у вас всё наоборот
Так все ж правильно. Хто перший нападає, спричиняючи війну, той і на першому місці.
Replies: >>154598
>>154597
Кек
>В современной польской историографии имеет название «Польско-большевистская война».
Оправдывайтесь свиньи
Москалики, ану виправдовуйтеся: чому на піндоському та москальському прапорах однакові кольори?
Replies: >>154602
>>154601
То є Власовський нацистський триколор. Кацапи це Рашисти і варвари.
>>154581
>В русской истории и публицистике всегда пишется "русско-японская война", "советско-польская", "советско-финская" и так далее, то есть своё государство ставится на первое место. Почему у вас всё наоборот, или вы криптомескали?
Сначала пишется нападающий. У нас например пишут "немецко-советская война" для обозначения периода второй мировой войны, где СССР воевал против Германии.
Мне больше интересно, почему в русской вики есть "советско-финская война" и "советско-финляндская война". Ладно уже то что это фактически периоды одной войны, но они же обе против Финляндии, почему названия-то разные?
Replies: >>154616
Москалики, в вас там мацкву знову в сечі втопили.
// Чим більше вивчаю тонкощі ремонту, тим більш дивуюся, чому у СНД не можуть місто зробити нормально. Зробити правильний злив води це ж елементарно і нівіть не дуже дорого, порівнюючи з плиткою яку у тій мацкві постійно перекладають.
Replies: >>154617
Replies: >>154618
>>154605
Это называется Великая Отечественная война, наркоман. У немцев да, Deutsch-Sowjetische Krieg, то есть они действительно тоже себя на первое место ставят.
>Мне больше интересно, почему в русской вики есть "советско-финская война" и "советско-финляндская война".
Щито? Там одно название, и сразу за ним другое в скобках, кому как нравится, тот так и говорит.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Советско-финляндская_война_(1939—1940)
Replies: >>154619
>>154607
На ленинском постоянно такая хуйня, я там год работал.
>>154608
Наше будущее - парад? Охуенно!
Replies: >>154620
>>154616
Великие и отечественные войны у многих стран есть, у россии даже несколько. Но это исключительно пропагандистское название, а есть ещё нейтральное. Например корейская война на севере называется "отечественная освободительная". На английской вики например есть отдельная статья про великую отечественную, только описывает она термин, которым некоторые страны называют часть восточного фронта второй мировой.
>кому как нравится, тот так и говори
Всё было бы хоошо, если не знать как работает рувики. Там буквоеды срутся за каждую букву, и если какое-то название устаканилось, то только по двум причинам:
1) Так понравилось мочератору конкретного раздела
2) Викинацисты пришли к согласию, потому что это название соответствует их политическому курсу
>>154618
Да и настоящее тоже. Натянуть на разрушенную страну красивую картинку парада (я правда не уверен что оно ещё считается красивым, всё-таки культура развивается а парады одни и те же). Ух, проклятые австрийцы увидят, какие танки танковые!
Меня правда очень удивляет, почему ещё ариран не скопировали. Картинки вождей и лозунгов из цветных флажков в руках выглядели бы прекрасно, тем более что площадь большая есть.
Replies: >>154623
>>154620
>Натянуть на разрушенную страну красивую картинку парада
Да, я с хохлопарадов каждый раз ору.
>ариран
Охуенная тема, без шуток.
Replies: >>154625
>>154623
>Охуенная тема, без шуток.
Так я и говорю – охуенная тема, чего не скопировали? Не могут найти людей которые будут в такт флажки поднимать без ошибок?
Як вам таке, москалики?!
Replies: >>154629
>>154627
СУГС, что тут ещё сказать
Ёбанный пиздец.
С одной стороны, если эта дичь построена нормально и лет 300 простоит, станет памятником государственного милитаризма. С другой, если ортодоксальное христианство ещё останется, ему придётся решать, что с этой хуйнёй делать. Картолические старинные храмы явно не выражают того безумия которое там творилось, так что можно о нём просто не упоминать. А тут блядь буквально пушки и колорадки на стенах нарисованы, как это селянам объяснишь?
Replies: >>154634
>>154632
>как это селянам объяснишь
Всем похуй на рагулей.
Храм 10/10, натуральная ваха.
Replies: >>154637
А так, объясняется это элементарно.
>Не думайте, что Я пришел принести мир на
землю; не мир пришел Я принести, но меч
Евангелие от Матфея
Replies: >>154638
Во, нашёл тот великий видос с /wm
>>154634
>Всем похуй на рагулей.
Властей и армии всегда меньше чем граждан, всех не перережешь. Это сейчас селяне в России поддерживают треш и нацистский угар, а я говорю о времени когда эта хуйня будет памятником.
>натуральная ваха
В натуральной вахе всё помпезное и война реальный двигатель экономики. А тут война в телевизоре, храм на деле малюсенький, и экономика в жопе. Чему радоваться?
Replies: >>154641, >>154643
>>154635
Ты ещё скажи христианам библию почитать. У них символ веры от силы полпроцента знает.
Replies: >>154639
>>154638
Ну видишь, я за 5 минут придумал как объяснить, настоящие богословы целую лекцию про войну и христианство прочитают.
Replies: >>154640
>>154639
Хуёвое у тебя объяснение, таким ты не то что храм оправдаешь, а вообще из христианства граждан спугнёшь.
Replies: >>154644
>>154637
>Чему радоваться?
Тому что храм охуенный, очень красивый и милитаристский. Даже мне, атеисту, зашло. Вот прям редко что-то из архитектуры так поражает. А ещё от него блядей корёжит, как чертей от ладана.
Replies: >>154642
>>154641
>очень красивый
Ты нормальные храмы видел когда-нибудь? Ну конечно с поправкой на то, что религиозная хуита не может быть нормальной.
>Вот прям редко что-то из архитектуры так поражает.
Единственное что у этой штуки необычного в плане архитектуры – это тёмные тона. Европейские храмы почернели от возраста и пожаров, а тут изначально чёрным построили. А в остальном ничего интересного, фабричные витражи бледноваты, двор просто большой пустырь, самые дешёвые зелёные стекла как в арендных бизнес-центрах поставили. Опять же надо дождаться открытия и разборов крупным планом, интересно что там по качеству отделки. Если оно хоть немногим лучше современных новостроев где всё как попало и самого дешёвого пластика, то уже хорошо.
// У нас кстати тоже есть похожая хуйня которую ватный мэр для себя соорудил несколько лет назад. Выглядит максимально смешно, да ещё там вход на подъёме с кучей ступенек, и смешные церковные технички с вёдрами взбираются по ним.
>>154637
>. А тут война в телевизоре
В этом и фишка, Россия современными вооружениям вбамбливает скотоублюдков в каменный век, а мы смотрим это по телевизору. Это намного лучше чем гражданская война на свиноине, когда вчерашние сограждане стреляют друг в друга и убивают мирняк.
Replies: >>154645, >>154660
>>154640
Ой блядь, крестовые походы как-то объясняли, и это объяснят, религия она такая, ей всё что угодно можно обосновать. Скажи ещё что поп из видео выше неубедительно говори.
Replies: >>154647
>>154643
>Россия современными вооружениям вбамбливает скотоублюдков в каменный век
Ну если считать скотоублюдками собственных граждан, то всё так. И дешевле чем настоящая война, и в настоящей есть шанс проиграть, а в телевизионной всегда победы над распятыми мальчиками.
Replies: >>154646
>>154645
Не надо перефорсов, порося. Россия со своими гражданами не воюет, в отличие от.
Replies: >>154648
>>154644
>крестовые походы как-то объясняли
Ну крестовые походы ещё можно натянуть на глобус, они против иноверцев были. Но да, в христианских храмах много всякое необъяснимой хуйни, лично видел храм где прямо над входом отрезанная голова какого-то чувака на тарелке нарисована, это типа местный святой.
>>154646
>Россия со своими гражданами не воюет
А чего тогда от всех войн только свои граждане и страдают? Воевали с Грузией – запретили россиянами вина. Воевали с Украиной – получили чужие санкции да ещё сами на себя наложили сверху. Воевали с Сирией – отобрали пенсии. А Грузия, Украина и Сирия живут как жили.
Replies: >>154649
>>154648
>А Грузия, Украина и Сирия живут как жили.
Да. В нищете. И с разорванными жопами.
Replies: >>154651, >>154661
>>154649
Ну я и говорю – в телевизоре война хорошо идёт, всех победили. А что жить хуже стало, так это обамка трамп виноват.
Replies: >>154652
>>154651
Грузины опиздюлены, и скулят из-под шконаря, Южная Осетия стала независимым государством. Бабахи всё. С хохлами, по сути, никто и не воевал, Крым фактически без боя присоединился к России
Replies: >>154653
>>154652
Продолжайте.
Replies: >>154654
>>154653
>БРЕШИТИ
Пыщенка, а ну иди смотреть.
Replies: >>154656
>>154655
Полтора часа? Ну пиздец
Эх, как же раньше лампово было. Когда уже новый свинорез?
Що у вас тут коїться? Прищ знову напився боярки, запив москальською сечею замість пива і розказує про вєлікіє пабєди расіюшки?
>>154643
>В этом и фишка, Россия современными вооружениям вбамбливает скотоублюдков в каменный век, а мы смотрим это по телевизору.
А ось тут чиста правда.
>>154649
>Да. В нищете. И с разорванными жопами.
Відколи це в Грузії, Україні та Сирії фублі?
Вот о чём я и говорил. Порватный швайнопетуч на подпевках причапал подвывать свинаренке. У него совсем не горит.
Replies: >>154664
А что там у бульбашей? Против бацьки копротивляются?
>>154662
Ти про що? Я ж навпаки за тебе, оно вище навіть посилання на скотоублюдків приніс.
Replies: >>154665
>>154664
НЕ НАДО ЗА МЕНЕ!!!!
Всё, к чему прикасаются свиньи, превращается в укроину. Копротивлялись за пиндосов - там теперь натуральный майдан.
Replies: >>154666, >>154722
>>154665
Але ж магазини грабували в Донецьку, де майданів не було. Може там все ж усілякі іхтамнєти причетні? Чекайте, от дідь~
Replies: >>154667, >>154669
>>154666
Ты так говоришь, как будто в Донецке хохлов нет
Replies: >>154668
>>154667
То це негробандерівці буянять? Оце так, всі на АНТІмайдан!
>>154666
Сельдьмаршал работал на АТБ, специально вывел несколько магазинов из Украины чтобы они налоги не платили. А чтобы ещё и конкурентов не было, разграбил metro.
Пиздец! В untappd оставил отзыв на вишнёвое пиво и мне сразу пидорский значок выдали(((
А говорят что мескали нетолерантные и про педиков шутят. У свинаренки уже сотня таких значков была бы, наверное, с его-то пидорскими коктейлями.
Replies: >>154672, >>154710
>>154671
>А говорят что мескали нетолерантные и про педиков шутят.
Но ты же шутишь.
Replies: >>154673, >>154674
>>154672
>Но ты же шутишь.
Але ж не факт що жартує. Як мінімум є ознаки латентності.
>>154672
Я-то шучу, а это реально жёсткий подъеб. Пидором меря обозвали за бельгийский крик
Replies: >>154677
>>154674
Можливо в тому щось є.
Панове, мы всё проебали!
>Неофициальный праздник Всемирный день свиньи отмечается по всему миру ежегодно 1 марта.
Replies: >>154711
>хру мигалков
Replies: >>154713
>>154671
Вітаю, від зашквару тепер не відмиєшся. Ласкаво просимо до нас під шконку.
>>154704
Боїшся, що до наступного 1 березня не дожиєш?
У греківмолдован се велике свято, до речи. Мѣрцишори на груди чіпляють.
>>154709
Податок на глину забули, з неї ж таблички робити можна, а це потенційна можливість копіювання. Критичний прорахунок, я вважаю.
Ору с одебилевшей с бандершвайнами копроскотины. То есть он натурально признаёт что через его говноконтору отмывались и обналичивались деньги, прямым текстом! Но он при этом неуиноватый Рафик. Пиздос.
Причём там поциент думает что с каким-то его "проектом" борется кровавая гэбня. Понятно что тут все хохлы, а потому ни разу не слышали про этого "режиссёра". Мы, москали, тоже не слышали бгг. Видать очень важный засекреченный проект.
>>154570
>А що не так в конкурентів
Піратський охвіс замість лібри.
>Втім, ти ж сам за нього й розпочав
Не бреши, курво.
>Ніт, вони йдуть друкувати туди, де текст не розлазиться, і все.
І обсираються, бо все одно розлазиться, банально через иншу версію пьорду чи відсутність Microsoft Equation чи ще якоїсь OLE-їбали.
>Не його, а користувача.
Ну так, користувач їбанько, якщо відкриває PDF у оглядачі замість спеціяльної програми і ще й скаржиться при цьому.
>Сам же в тому кублі тусиш
Mene g zvidty dawno vyhnano za latynkojobstvo. Teper tiljko nabihamy zalitaju.
>Ти ж на москалів дрочиш
Знов свої еротичні фантазії мені приписуєш?
>поки що дурниці бачу лиш від тебе
Погано бачиш, придбай окуляри.
>У тебе посадовці в одній лиш зраді існують?
А решта держустанов уже прогресивна?
>навіщо мені весь цей застарілий непотріб?
Ну Windows XP тобі навіщось треба же.
>Мені відкіля знати?
Ти далі свого писку взагалі щось знаєш?
>Ціна.
алло_риночєк.жпг
>якщо в мене для цього є великий чудовий монітор?
Який ти всюди з собою носиш?
>Можеш їм це запропонувати, думаю вони охоче пристануть.
То на гілляку вже не модно?
>до чого тут я?
А що, в тебе в офісі свинюшник?
>З ЛьОРом сплутав чи що?
ЛьОРівські мєми вже друге десятиліття вільно гуляють за його межами.
>Спитай у свого психіатра.
Я не маю психіатра. Порадься зі своїм психіатром, чом тобі маряться психіатри.
>авторські права
Ич чого хочеш, вільний риночок. На цій бірді авторитаризм, такі справи.
>Лиш гівнокодери не можуть впоратись з рекурсією.
Розкажи-но, що кодер поробить із лімітом на стек викликів, окрім викидання рекурсії чи переходу на ФП-мову.
>Ото пиздло.
Ану побігло пруфи ниття шукати, хутко.
>Диви-но скільки часу я тобі тут терпляче відписую
Це нічого не доводить, лінь і особливо прокрастинація ірраціональні. Можна годинами займатися прутень знає чим, аби лиш не робити «жабку» на пару хвилин.
>Не ний.
Я не нию, я констатую: твої посилання не потрібні. Підбери за собою це лайно та неси вміст або йди геть, сруле.
Replies: >>154725
>>154572
>флеш не працює
Пруф давай, пиздло.
>флоп для восьмидюймовок замість накопичувача
Це ще що за шизофазія?
>Якої колоди?
Якої ти не бачиш, це ж очевидно.
>Там де написано про рекомендований символ у якості апострофа.
Пруф.
>Відкіля ти знаєш що вони там собі ассумлять?
А ти?
>У приматбанках дозволено запускати лінакс
Це не так працює, телепню. Там змушують користувати лінукс. Лізти до системи ж пересічним працівникам із метою безпеки заборонено, як і в инших банках.
>де окрім півтори кривих недоробки з сегфолтами варіантів більше нема
Знов бреше, ліл.
>І з чого ти взяв що з цим я у себе зіткнувся, ліл?
До чого тут «у себе» чи «не у себе», курво? Мова про кватирки в цілому, а не про твій локалгост із півтора програмами.
>У мене й лисиці нема
А що, фурфажна тварюка і PDF.js із блідого місяця випиляше? Пиздець.
>не я тягну усіляких попсовиків IRL в онлайн,
Так їх і тягнути не треба, вони самі лізуть. Вічному Вересневі вже років зо 27, а воно досі скиглить, ліл.
Replies: >>154726
>>154587
Ліл, ну і як за зовнішнім виглядом визначити хохла?
>>154665
>НЕ НАДО ЗА МЕНЕ!!!!
А от і буду.
>>154716
>Піратський охвіс замість лібри.
І з чого ти взяв що там обов’язково піратський? За отримані прибутки вони можуть собі дозволити придбати ліцензію, на відміну від конкурентів з лібрами.
>Не бреши, курво.
Але ж статус пиздла тут маєш лише ти.
>І обсираються, бо все одно розлазиться, банально через иншу версію пьорду чи відсутність Microsoft Equation чи ще якоїсь OLE-їбали.
І хто ж завадив поставити Microsoft Equation? А от в лібрах розлізеться 146%.
>Ну так, користувач їбанько, якщо відкриває PDF у оглядачі замість спеціяльної програми і ще й скаржиться при цьому.
Поясни це користувачу, а то його вже привчили відкривати в оглядачах і відево з котиками, і пічкури зі свинями, і PDF з папірцями.
>Mene g zvidty dawno vyhnano za latynkojobstvo. Teper tiljko nabihamy zalitaju.
І правильно ж зроблено, за таку латинку я б ще й по ДНК забанив.
>Знов свої еротичні фантазії мені приписуєш?
Ніт, лиш констатую факт.
>Погано бачиш, придбай окуляри.
Відкіля ти знаєш що у мене їх немає?
>А решта держустанов уже прогресивна?
Прогресивна — це яка? Там де чиновників замінили роботи і баш-скрипти? Діджіталізейшн?
>Ну Windows XP тобі навіщось треба же.
Але ж вона цілком дозволяє виконувати сучасні завдання, а значить застарілою не є за визначенням.
>Ти далі свого писку взагалі щось знаєш?
Нащо мені знати що ти там своїм писком робиш?
>алло_риночєк.жпг
Уяви собі, закони попиту й пропозиції ще ніхто не відміняв, як би того усіляким вчорашнім водіям автобусів не хотілося.
>Який ти всюди з собою носиш?
Нащо мені його з собою носити? Килим я ж теж з собою не ношу.
>То на гілляку вже не модно?
Ще москалів всіх не порозвішували, ти-то куди поперед батька лізеш?
>А що, в тебе в офісі свинюшник?
До чого тут мій офіс?
>ЛьОРівські мєми вже друге десятиліття вільно гуляють за його межами.
ЛьОРівські мєми нєнужни.
>Я не маю психіатра.
А даремно, судячи з усього.
>Ич чого хочеш, вільний риночок. На цій бірді авторитаризм, такі справи.
Але ж тут на царському троні сидиш не ти. Хіба на білому.
>Розкажи-но, що кодер поробить із лімітом на стек викликів, окрім викидання рекурсії чи переходу на ФП-мову.
При застосуванні рекурсії кодер не знає про ліміт на стек викликів? Так це ж гімнокодер у вакуумі і є.
>Ану побігло пруфи ниття шукати, хутко.
Сам біжи, шибко курво.
>Я не нию, я констатую: твої посилання не потрібні.
Але ж твої тим паче.
>Підбери за собою це лайно та неси вміст або йди геть, сруле.
Ніт, сам своє лайно підбирай та чкуряй відсіля.
>>154717
>Пруф давай, пиздло.
Лінкріл.
>Це ще що за шизофазія?
Так ти ж там щось про обмежений обсяг накопичувача нив. Може ти на восьмидюймових флопах товстолінакси крутиш, відкіля я знаю? Переходь вже на п’ятірки чи що.
>Якої ти не бачиш, це ж очевидно.
Як можна бачити те чого немає, наркомане?
>Пруф.
Я вже давав, склеротику. Відмотай нитку назад та й віднайдеш.
>А ти?
А питанням на питання відповідають жиди.
>Це не так працює, телепню.
То не дозволено?
>Там змушують користувати лінукс. Лізти до системи ж пересічним працівникам із метою безпеки заборонено, як і в инших банках.
І?
>Знов бреше, ліл.
Нагадую що статус пиздла тут маєш лише ти. Ну окрім прища звісно, але ж то москаль, цим все сказано.
>До чого тут «у себе» чи «не у себе», курво? Мова про кватирки в цілому, а не про твій локалгост із півтора програмами.
Де мова, шизе?
>А що, фурфажна тварюка і PDF.js із блідого місяця випиляше? Пиздець.
А нахіба ця крива недоробка там потрібна?
>Так їх і тягнути не треба, вони самі лізуть. Вічному Вересневі вже років зо 27, а воно досі скиглить, ліл.
Що за Вересень, хто скиглить, хто до тебе лізе, хто в біса всі ці люди?
Добросранку, паны ёбаные хохлы! Слява украиня!
Replies: >>154733
Какой же он охуенный
>>154727
>Слява украиня!
Смерть москалям!
Ньютон здорової людини: 1 кг·м/с²
Ньютон москаля: 3000 кг·м/с²
Здогадайтеся, чому.
Replies: >>154735
>>154734
Людиня - это что-то из феменистической шизы?
Replies: >>154737, >>154738
Доволі цікаві конкурси, ганським неграм варто взяти до уваги.
>>154735
Витягни піструна з рота і спробуй ще раз.
>>154735
Людина то є представник виду Homo Sapiens, що разом з тим не є москалем.
Живчик успешно отжат у свинявой скотины. Укроина окончательно не нужна.
Replies: >>154740, >>154741
>>154739
Без екстракту боярки нескрєпно.
>>154739
>отжат
Але ж прибуток йде до оболоні. Якщо б вони просто скопіювали, логотип був би іншим.
Replies: >>154742
>>154741
Он навіть усюди "оболонь" так і написано.
Replies: >>154743
>>154742
Типа по лицензии что ли? Оболонь не охуела с оккупантами-мескалями торговать?
в любом случае, теперь живчик производят в России. Хохлы нахуй не нужны
Replies: >>154744, >>154745
>>154743
>Типа по лицензии что ли?
Вполне возможно что заводом прямо оболонь и владеет, просто не афишируют.
>с оккупантами-мескалями торговать
Лицензия это не торговля тащемта.
>в любом случае, теперь живчик производят в России
Охуеть перемога. Если так дальше пойдёт, скоро Россия будет фабрикой СНГ, а хохлы будут только прибыль с лицензий собирать.
>>154743
Це типу москаль щиро радіє що вони на віджатому заводі нарешті змогли віднайти кнопку включення виробничої лінії? Пиздець деґенерати.
Replies: >>154746
>>154745
И что? Если саинляндию разбомбить, живчик кже никуда не денется. Хохлы НЕ-НУ-ЖНЫ
>>154746
*свинляндию
>>154746
Але ж зараз ти лише свій анус розбомбив. Навіщо ти це зробив?
>>154746
>вкус и цвет напитка отличается от привычного, продаваемого на материковой части Украины
Ото наляли москалям якісь сцяки, а вони і раді, „живчик” же ж написано.
Replies: >>154751
>>154746
>Если саинляндию разбомбить, живчик кже никуда не денется.
Вони не зможуть його виробляти, бо ліцензію ніхто не видасть. Лише якщо увесь світ розбомбити щоб авторське право заборонили.
>>154749
Там мабуть навіть ЕХІНАЦЕЇ нема!
Replies: >>154752, >>154758
>>154751
Схуяли, есть она
Replies: >>154757, >>154759
>>154752
Давай пива с тобой выпьем чувачёк! С Питерскими гопниками погуляем,а заодно ты мне расскажешь как ты в шашлычной дяди Ашота в Москве травы из Узистана покупал.
>>154751
Єхануровцеї?
>>154752
Як ти перевіряв?
Replies: >>154763
>>154759
Це ж просто, ехінацея затхлими яйцями смердить.
Какой ужас.
Прямо на Красной площади военная техника, фирменный почерк.
Давайте не будем отрицать.
Парад Победы проводим мы.
Replies: >>154767
>>154766
>Парад Победы проводим мы.
І кого ж ви перемогли?
Replies: >>154769
>>154768
Бляцкіє кацапонігери!
>После полуночи 12 (24) июня 1812 года по четырём наведённым выше Ковно мостам началась переправа французских войск через пограничный Неман. В 6 часов утра 12 (24) июня 1812 года авангард французских войск вошёл в российскую крепость Ковно. Вечером 24 июня император Александр I находился на балу у Беннигсена в Вильне, где ему и доложили о вторжении Наполеона.
Так ось що москалі святкують.
Replies: >>154772, >>154773
>>154770
>Так ось що москалі святкують.
Бал?
>>154770
І жодного союзника 😢
Хуя как от парада животворящего нечисть хохлячую корёжит
>парада животворящего
Replies: >>154777, >>154780
>>154775
Ну вот, опять жареным беконом запахло
Replies: >>154779
>>154777
Знову ватка горить? Гаси!
>>154775
>Ранее спикер президента России рассказал, что для защиты главы государства от коронавируса в Кремле и Ново-Огареве были установлены несколько дезинфекционных тоннелей. Они дезинфицируют всех, кто через них проходит – специальная система распыляет дезинфицирующий раствор на открытые участки тела и одежду.
От тупі макаки. Як це врятує від кашлю? Чи їм зонди вставляють та легені зсередини дезінфекують?
Replies: >>154781
>>154780
Так це ж просто — заборонять кашляти. А якщо покашляєш — продезінфікують як губернатора Чувашії.
Дивіться-но до чого майдан дійшов. Вже мапа майданів є, можна свої додавати.
Replies: >>154789
Replies: >>154791
>>154790
В нас ще й на мотоблоках катаються.
СВИНКИ, ЕЕ ИГНОРИРУЙТЕ НЕПРИЯТНУЮ ТЕМУ
СВИНЯЧИЙ БАРСУК
Ладно, не сдержался
Replies: >>154817
Пока вы тут хрюкаете, мы с крымскими татарами ватаним Крым
>>154803
>Сейчас жизням животного и барсука ничего не угрожает. В скором времени они будут размещены в обычной палате.
Поправил немного.
Replies: >>154821
>Главная фишка "парада Победы" в Москве - сгорел "новейший не имеющий аналогов" БТР "Бумеранг" 😂
Що ви там, москалики, вже всіх фашистів перемогли?
Replies: >>154820
>>154819
>В кратчайшие сроки к боевой машине подогнали армейский автомобиль-эвакуатор, после чего взяли сломанную технику на буксир и увезли. Скорее всего, у нее отказал двигатель.
>сгорел
Свинина, ты так никого не переможешь
Replies: >>154825
>>154817
Вот вы какие-то ебанутые. Вроде нормальная смешная шутка, нет, надо туда оскорблений понапихать. Терешкова всё же космонавт, имей уважение, хохол.
Replies: >>154824, >>154826
Ліііііііііл.
>>154821
Где ты увидел оскорбление?
>Терешкова всё же космонавт
Ошибочка, она бывший космонавт. Впрочем, из неё и космонавт был хуёвенький. Но Это не имеет никакого отношения к тому что сейчас она скурвилась и зарабатывает только лизанием жоп начальству.
Replies: >>154836
>>154820
>Скорее всего, у нее отказал двигатель.
>Свинина, ты так никого не переможешь
Й справді, свинособаки так лише самі себе можуть перемогти, бумеранг же ж. Пікріл з місця подій.
>>154821
>Терешкова всё же космонавт, имей уважение, хохол.
Наче серед коксонавтів не може бути шматка лайна. А повага до лайна то завше була прерогатива москалів, тому у них навколо нього склався цілий культ, виражений у коров’яках, сталагмітах, скульптурах та інших пам’ятках лайнокультури.
Replies: >>154827, >>154828
>>154826
О, свинья из мазанки говняной закукарекала
Replies: >>154830
>>154826
>Наче серед коксонавтів не може бути шматка лайна.
Смотря как оценивать. Космонавты типа должны быть хорошими специалистами, но это конечно ничего не говорит об их человеческих качествах. Там вон одна орлиным глазом украинские снаряды из космоса увидала, другие иконы и куски трупов на станцию притащили.
Я ж тобі вже вогнегасник дав, користуйся.
>>154829
>>154827
Типовий кацапський півмільйонник.
>>154829
А на последней что не так? Красивый старый домик, даже орнаменты на окнах сохранили. Покосившийся, так это потому что явно квартирник, а что общее за тем никто не следит.
Разве что замело тротуары и сараи видны. Тут да, у нас даже в частном секторе как-то аккуратнее.
Replies: >>154832
>>154831
>Покосившийся, так это потому что явно квартирник, а что общее за тем никто не следит.
Ну та й пофіг що всередині все розвалюється, а на вулицю вийти неможливо, зате пластикові вікна вставили. Така собі відмазка.
Лолблядь, раньше такой хуйнёй только откровенные мошенники промышляли, а теперь реальные официалы не стесняются. 37600, а там в ноуте просто биос прошить лол. Причём это мне пришлось собирать прошивку самому, её нигде не было, но они-то блядь официалы асуса.
Что самое смешное, я раньше в соседнем здании от них сидел, и они мне носили, а теперь максимум винтики могут крутить
>>154829
Ты чего раздухарился-то, понадусёровый швайнобарсук? Любая деревня на укроине так и выглядит, или в российской глубинке, тоже да. Оно нахуй никому не нужно просто.
Replies: >>154837
>>154824
>Где ты увидел оскорбление?
Называть человека животным и не надо шланговать про биологические термины, ты явно не с той целью поправил - оскорбление.
Replies: >>154838, >>154845
>>154835
Не знаю які у вас там дєрєвні „на укроине”, а в нас в Україні ніяких дєрєвєнь нема, є лиш села. Власне кацапляндські дєрєвні тому так і звуться бо бараки з дерева робились.
>>154836
>Называть человека животным
А де там чоловіки? Бачу лиш дві тварини — барсука і вальку.
Replies: >>154841
>>154838
Какая переможная свинка. А ну-ка ещё хрюкни
>>154836
>Называть человека животным - оскорбление
Схуяли? Всегда надо смотреть контекст. Вот если бы я написал "это животное ебаное сделало xxx" – тогда было бы оскорбление. Или если бы я ей в лицо сказал "ты животное".
Replies: >>154856
ААААААА
Даже поросенко считает хохлов свиньями
Replies: >>154854
Лживая мразная алкоскотина. Подлизывается, мразь, позорит нас, порядочных алкашей.
Replies: >>154853
Replies: >>154855
>>154851
Ця ваша машка-алкашка знову боярки набухалась?
Replies: >>154855
>>154853
>>154854
Вот это я понимаю ТУРБОНАХРЮК. Запости ещё боевую картиночку, хавронья, может полегчает.
>>154845
Какой контекст? Ты называешь человека животным, это, очевидно, оскорбление. Даже хохлы обижаются на свиней, хотя хохлы в общем и не люди.
>>154855
Знов з палаючою дупою бігаєш замість того щоб гасити? Ненавчувана порода.
>>154856
>Ты называешь человека животным, это, очевидно, оскорбление.
Когда понимаешь все фразы дословно, у этого есть название – имбецильность. И это кстати не оскорбление, а медицинский термин.
>>154856
Але ж коксонавт валька точно не людина, бо ж людина укроснаряди з орбіти не побачила б навіть під коксом. Черговий доказ що москалі — не люди.
Replies: >>154861
Replies: >>154861
>>154859
>>154860
Хуясе, свиноскот аж двумя постами высрался, настолько ему не бомбит
Replies: >>154862
>>154861
>Хуясе, свиноскот аж двумя постами высрался, настолько ему не бомбит
Оцими: >>154855 >>154856? А це було неочікувано. За камінг-аут про те що ти свинособача худоба, якій дуже боляче бомбить, можу лише похвалити. Це неабиякий успіх для такого невиліковного імбецила як ти, вважай справжнісінький прогрес. Молодець!
У мене ж бо постів було три, ліл.
Replies: >>154866
ХТО НЕ СКАЧЕ ТОЙ ПЕГАС
Replies: >>154865
>>154863
Слушай, понишвайн, а в понячьей вселенной свиньи являются полноценными членами общества? Они хотя бы говорить умеют?
Replies: >>154868
>>154862
>хру
Replies: >>154867
>>154865
Ні. Зате корови й віслюки вміють. Оце пиздець?
Replies: >>154871
>>154868
Даже в мультиках хохлов унижают(
Replies: >>154872
>>154871
Там, до речи, не висвітлено питання: на біса взагалі поні хохли? Вони ж травоїдні. Є гіпотези, що сало йде на свічки, а мʼясо продають на експорт оточуючим мʼясоїдним націям штибу грифонів. Та й навіть Флаттерборщ має мʼясоїдних годуванців, проте, як показано в 9-му сезоні, вперто намагається зробити з них веґанів.
Проте власне СВИНОРІЗУ ні разу не показано. Рейтинг-бо не дозволяє. Взагалі, зважаючи на злиту з сирих аудіозаписів атмосфери в творчому колективі, там дуже багато не втрапляє в реліз. Мультик же для дітей. От вам і швітий піндостан без цензури.
Москалики, ану виправдовуйтеся за своїх улюблених арабських чурок.
Годі про свиней, давайте трошки про молдован.
Ліііііііііііііііііііііл.
>Intact bucks and does over 8 weeks of age should not be kept together because a young buck can, and will,breed a female at 2 months of age, this includes his mother and 2 month old sister!
>As bucks mature and go into rut, the male equivalent of heat (in the Fall), they will start peeing on their front legs and faces. They have a kind of "spray attachment" on the penis and can really spray. He will spray his urine into his mouth and then curl up his lip to get a good whiff. His legs, face and beard will eventually be coated with a sticky layer of urine (irresistible to a doe). Once rut is over (in the Winter) he may, or may not, stop peeing on himself.
>As he goes into rut, your buck will want to make sure all his equipment is in proper working order, so he will be ready at a moment's notice to breed a doe. He will get erections quite often. He will check himself with his mouth (yes, he will be able to reach).
>A buck will practice his sexual technique on his male companions. He may also try to practice on you if you are not careful. He may not intend to hurt you, but you should be very careful when you are around a buck in rut.
Хоча, стривайте, молдовани ж бугаї. А ці деґенеративні створіння — кацапи.
АХТУНҐ! МЕҐАЗРАДА!
Политолог, депутат ПСРМ Богдан Цырдя прокомментировал тот факт, что на днях демократ Сергей Сырбу потребовал отставки назначенного нового руководства СИБа в лице Александра Есауленко и Артура Гуменюка, а также Евгения Питерского, заместителя ГИП на основании того, что их фамилии “излишне русскоязычны”. Ниже приводим текст комментария Богдана Цырди без сокращений.
Replies: >>154882, >>154887
Прищ, ти проголосував за помноження на нуль хуйла? Ану тепер хутко виправдовуй свого пиздла — де там ваша місія на Марс?
>>154880
>aif
То ж москвинська помийка.
Replies: >>154883, >>154889
>>154882
>Рекламный отдел: +373 22 85 60 99; +373 69 24 51 62 / e-mail: exclusivmedia@mail.ru; zelinskaia_nata@mail.ru
Пиздець.
Replies: >>154890
>>154880
>Цырдя
>Сырбу
>СИБ
>ГИП
Хто усі ці люди?
>Ниже приводим текст комментария Богдана Цырди без сокращений.
Де? Нижче пікчури з хуйлом бачу, текста якоїсь цирді не бачу.
Replies: >>154888
>>154887
>Де? Нижче пікчури з хуйлом бачу, текста якоїсь цирді не бачу.
У мене з NoScript все показує. Якби не знав що там на фоні молдовський прапор то подумав би що це фотка якогось відбитого русішешвайне-рига.
Replies: >>154891, >>154892
>>154882
>хру брешіти москалі
>>154883
>mail.ru
І що? А де мусить бути, на ritlabs.com?
Он подиви, лічильник Рамблера на сайті зРади. Виправдовуйся.
Replies: >>154893, >>154903
>>154888
>Якби не знав що там на фоні молдовський прапор
А якщо дивитися лише половину фото, то можна й за український його сприйняти, ліл.
Replies: >>154892
>>154891
>>154888
Так і я про те.
>>154890
>web.archive.org
>27 Nov 1999 - 28 Jun 2020
Ти б ще лайно мамонта сюди приніс.
Replies: >>154894
>>154893
А що змінеся?
>>154890
>Добро пожаловать в Парламент Республики Беларусь! Ukraine
Чиво блядь?
Replies: >>154918, >>154920
Replies: >>154921, >>154934
Replies: >>154921, >>154934
>>154918
>>154920
Ну я и говорю, наркоманы блядь
>>154921
От і я кажу, лише відбиті наркомани користуються усілякими бляндекс-недобравзерами. У нормальних людей ніякого свинособачого єзига там нема.
>>154921
Ось так виглядає Верховна Рада здорової людини, а не якогось хворого підріота-москаля.
Replies: >>154924
>>154923
Тут какое-то хрюкание
Replies: >>154926
>>154921
Russian-English transliteration table, охліл.
>>154924
Це ти просто людських мов не розумієш через свою свинособачу натуру. Вертайся до хліва, худобо, і не вилазь відтіля.
Replies: >>154927
>>154926
Свинячий визг это не человеческий язык, долбоёбина
Replies: >>154928
>>154927
Свинособача мова то взагалі не мова, то є белькотання зайвохромосомних деґенератів, що забули свої справжні татарські корені.
Replies: >>154929
>>154928
>только 31% москвичей — русские
Replies: >>154930
>>154929
>Михаэль Шиндхельм
И сразу нахуй, пидор пейсатый
Replies: >>154931, >>159944
>>154930
>ВРОТІ
Replies: >>154946
>>154856
>Даже хохлы обижаются на свиней
Не бреши, курво. Хру!
>>154918
>>154920
Діду, ти знов шакальні відосики з 00-х відкопуєш?
Replies: >>154953
>>154931
Если до тебя с первого раза не доходит, я повторю. Иди нахуй, свинявый поджидок. Не надо здесь трясти своими пейчасми.
>>154946
ФАШИЗМ НЄ ПРОЙДЬОТ
Replies: >>154954, >>154963
А може, й тут почати Ми-кати? Адже Ґете казаше: „Wie viele Sprachen du sprichst, sooft mal bist du Mensch“. Заки я — повноцінний білінґв, то мене щонайменше дві людини. А от усяких понадсвинючих курв і тим паче одномовних москалів — уже ні. Як і киць із нерівноправними розкладками. Ну щоправда, понадсвинюча курва ще може зверху присипати інґлішем і нашкребти на дві. Та чи є два напівземлекопа одним? мабуть, що ні.
Replies: >>154955
>>154934
Наче щось погане.
>>154949
Фашизм нє прайдьот, фашизм застряг.
Replies: >>154966
>>154951
>Ну щоправда, понадсвинюча курва ще може зверху присипати інґлішем і нашкребти на дві.
Свинособачьей ещё могу присыпать и тогда меня будет больше чем тебя. Шах і мат?
Replies: >>154966
Москалики, а ви жерете путіна?
Replies: >>154965
>>154949
КАК ПЕРВАЯ ЛЮБОВЬ
>>154959
Навіщо жерти якогось путіна коли довкола ще стільки смачних російськомовних немовлят?
>>154954
Воно й видно, що в тебе в макітрі фашизм застряг. І вже не вилізе.
>>154955
Так і я можу інґлішем присипати і ще дрібкою молдавської зверху. А от щодо повноцінности твоєї свинособачої аж на цілу людину маю великий сумнів.
Replies: >>154972
>>154966
>Воно й видно, що в тебе в макітрі фашизм застряг. І вже не вилізе.
Сплутав мене з дзеркалом? Нічого, спросоння й не таке буває.
>Так і я можу інґлішем присипати і ще дрібкою молдавської зверху. А от щодо повноцінности твоєї свинособачої аж на цілу людину маю великий сумнів.
Срал я на твои сомнения, впрочем как и на тебя. Полноценность моего свинособачьего превосходит уровень такового даже у самих свинособак, ибо то лишнехромосомные дегенераты.
Replies: >>155005
Хуясе, свиньи пятаками меряются!
Replies: >>155027
Памятник-то охуенный. Что-то произошло, наши теперь могут в архитектуру.
>>154976
А это памятник чего?
Replies: >>154978
>>154976
А про яку саме родіну, котра спасєна, мова? Рашка вже 30 років як вийшла з совка, вилазьте з кріокамери. І подарунки українського народу у вигляді Таганрога назад повернути не забудьте.
>>154979
Хуя свинияру корёжит. Значит всё правильно делаем.
Replies: >>154982
>>154979
Ну для тих хто його будував совок і був родіною. Вони народились не в дев'яностих. Інша мова, що окрім древньої війни нічим пишатися, але чому б і ні.
Replies: >>154983, >>154984
>>154980
Що ви робите? Рятуєте „родіну”, що вже сама давно розвалилась? Ліл.
>>154981
Понадусёровому гитлершвайну просто больно что его бендеровских дедов и немецких хозяев поубивали, вот он и горит.
>>154981
>Ну для тих хто його будував совок і був родіною. Вони народились не в дев'яностих. Інша мова, що окрім древньої війни нічим пишатися, але чому б і ні.
Але педерація виникла лише в 1991 році. Тому я і питаю про яку саме родіну йде мова, бо ж педерація до тієї війни стосунку не має.
Replies: >>154985
>>154984
Про совок, очевидно. Передацію ніхто не згадує, бо живуть у минулому.
Replies: >>154993
>>154983
>немецких хозяев поубивали
А речі Алоїзовича нащо залишили?
Replies: >>154990, >>155007
>>154983
Але ж німецькі хазяї досі виробляють технику та зливають її слов'янським рабам.
Replies: >>154992
>>154983
>бендеровских дедов
А до чого тут місто Бендери? Якщо ж мова про бандерівців, то вони ще добрих двадцять років потому НКВСників по лісах прикопували.
>>154987
Сподіваються що повернеться, а вдягнути нічого.
Replies: >>154991
>>154990
А фюрер-то голий!
>>154988
>Але ж німецькі хазяї досі виробляють технику та зливають її слов'янським рабам.
FTGJ слов’янські раби теж виробляють техніку, на шкоду всіляким арійцям.
Replies: >>154994
>>154985
>Про совок, очевидно
Але ж та родіна таки не спасєна.
Replies: >>154996
>>154992
Чому на шкоду? Раби дешевше, тому працюють за арійців.
Replies: >>154997
>>154993
Пам'ятники реальності не ставлять, лише уявним перемогам.
>>154994
Тому що Škoda.
>ахрууу поубивали моих няшек хайль гитлер сало урине бендера понадусе
Швайнобарсук как обычно.
Replies: >>154999, >>155000
>>154998
То ви костюм Адольфа вертатимете чи ні?
Replies: >>155001
>>154998
Чому повбивали? Трохи ще живі, он пам'ятники будують.
Replies: >>155002
>>154999
Зачем его вертеть, поехавший?
Replies: >>155015
>>155000
Хавронья горит как под Иловайском лол
Replies: >>155033
>>154976
>штряпці на голих опорах
Ну-ну.
Replies: >>155012
>>154972
>Сплутав мене з дзеркалом?
Кривим? Бо як іще космополіт може відбитися в люстрі як фашист?
>Полноценность моего свинособачьего превосходит уровень такового даже у самих свинособак
Prove it. Подемонструй на цій бірді свій чудовий хист у поросячому хруканні, а я подивлюся.
Свинособаки таки подекуди ліпші у знанні поросячої навіть за мене. Наприклад, я не знах, що стрємянкою називають будь-яку драбину, а не тільки з підпоркою.
Replies: >>155016
>>154979
>Рашка вже 30 років як вийшла з совка
Ну так від комуняк же і врятована. На відміну від України, у якій через більш як 20 років незалежності доведеся провести декомунізацію.
Чи тебе дата бентежить? Ну так вулиці імені ювілеїв Перемоги про те ж.
Replies: >>155008, >>155021
>>154987
А навіщо черепи вбитих ворогів залишають? Хизуватися, це ж очевидно.
>>155006
>На відміну від України, у якій через більш як 20 років незалежності доведеся провести декомунізацію.
Комуняки лише у містах засіли. Україна сільська держава, а в селах усі срати хотіли на той совок. До того ж, в Росії досі декомунізації не провели.
Replies: >>155010, >>155011
>>155008
>лише у містах
Цього мало?
>в Росії досі декомунізації не провели
Так там і не треба, комуняки під шконкою сидять із якимись 10% виборців. Не набагато більше, ніж у Сполучених Державах Піндосії. А якщо «демократа»-Сандерса за комуняку вважати, то, моʼ, й менше.
Replies: >>155034
>>155008
>Україна свинська держава
Починил
>>155004
>>штряпці на голих опорах
>Хру-хру.
Replies: >>155013
>>155012
>москалик висраше купу лайна
>фу блядь ти далбайоб штолі
>азаза свіньі парвалісь значіт всьо правільна дєлаю!
>>155001
Свинособачі деґенерати вже й читати розучились? Ну пиздець.
Replies: >>155017
>>155005
>Кривим? Бо як іще космополіт може відбитися в люстрі як фашист?
Одне лайно, один рейх, один фюрер.
>Prove it. Подемонструй на цій бірді свій чудовий хист у поросячому хруканні, а я подивлюся.
Нахіба мені усіляким деґенератам тут щось доводити? Ти почав белькотати про якісь сумніви — ти і доводь. Починай.
>Свинособаки таки подекуди ліпші у знанні поросячої навіть за мене.
Це не те чим варто пишатися.
Replies: >>155019, >>155136
>>155015
Наче вони вміша читати українською.
Replies: >>155018
>>155017
Так вони й зі своїм перекладачем не вміють. Блядратський народ, пиздець.
Replies: >>155020
>>155016
>Одне лайно
Пиздець. Хто тоді не лайно?
>Нахіба мені усіляким деґенератам тут щось доводити?
Щоб не отримати офіційний статус пиздла і цятку над губою.
>Ти почав белькотати про якісь сумніви — ти і доводь
Марічко, доводити треба наявність скілів, а не їх відсутність. Чи, по-твоєму, є іспити з незнання мови?
>Це не те чим варто пишатися.
Кому: мені чи свинособакам?
Replies: >>155023
>>155018
А що, давно існує ідеальний машинний переклад?
Replies: >>155024
>>155006
>Ну так від комуняк же і врятована. На відміну від України, у якій через більш як 20 років незалежності доведеся провести декомунізацію.
Що, москалі мумію членіна вже закопали? Оце справді новина.
Replies: >>155022
>>155021
Так вони глумляться над комунякою, замість того, щоб поховати по-людськи.
>>155019
>Щоб не отримати офіційний статус пиздла і цятку над губою.
Повторюю: статуси пиздла від того хто вже має офіційний статус пиздла — це комплімент. Тому дякую, дуже дякую.
>Марічко, доводити треба наявність скілів, а не їх відсутність.
Кому треба? Тобі треба — ти і доводь.
>Кому: мені чи свинособакам?
Усім.
Replies: >>155025
>>155020
Але ж вони самі себе називають аднім наротом, тож хай тепер читають без своїх кривих перекладачів.
Replies: >>155026
>>155023
>статуси пиздла від того хто вже має офіційний статус пиздла — це комплімент
Дивна логіка. Се можливе тільки у випадку абсолютного пиздла із абстрактних льогічних загадок. У природі таких не існує, брешуть лише інколи.
>Кому треба?
Тобі. Ти ж варнякаєш, що знаєш свинособачу. От і доводь своє знання.
>Усім.
Чом це? Гарна свинособака не має знати свинособачу добре, а гарна несвинособака має знати свинособачу добре? Шиза якась.
Replies: >>155030
>>155024
Так адін нарот мусить балакати аднім єзиґом. А хто не балакає — ті продукт Австрійського Ґенштабу.
Replies: >>155031
>>154974
Що — завидно, поросятку, що в тебе ще маленький?
А взагалі, пʼятаки по пʼять копійок уже скасовано. А нових по пʼять хрювень я ще не бачих. Тож зараз, так би мовити, безпʼятаковий період:
нєт ні ноґ, ні пятака
нє хахол, а хуіта
>>155025
>Дивна логіка. Се можливе тільки у випадку абсолютного пиздла із абстрактних льогічних загадок. У природі таких не існує, брешуть лише інколи.
Наразі ти найближче до сферичного ідеального пиздла у вакуумі. Ближче лише прищ, але ж то москаль, вони всі такі.
>Тобі.
Навіщо?
>Ти ж варнякаєш, що знаєш свинособачу. От і доводь своє знання.
Ще раз: з чого ти взяв що я тобі щось повинен доводити? Тим паче що своє знання ти не лише не довів, а ще й сам заперечив.
>Чом це? Гарна свинособака не має знати свинособачу добре, а гарна несвинособака має знати свинособачу добре? Шиза якась.
Ось бачиш як добре, ти вже сам навчився визначати свій діагноз навіть без сторонньої допомоги. Прогрес.
Replies: >>155045
>>155026
>Так адін нарот мусить балакати аднім єзиґом. А хто не балакає — ті продукт Австрійського Ґенштабу.
Але ж бути причетним до величної династії Габсбургів — це почесно. А свинособаки хай і далі белькотять своїм недотюркським єзигом.
Replies: >>155046
>>155002
Швидше твій пукан палає як вата в Одесі.
Replies: >>155047
>>155010
>Так там і не треба, комуняки під шконкою сидять із якимись 10% виборців.
В Україні комуняки востаннє набирали лише трохи більше 10%.
Replies: >>155035, >>155048
>>155034
Хоча ні, востаннє то ж було в 2014, де вони навіть бар’єр не пройшли.
Не успел мир отойти от эпидемии коронавируса, как появилась информация о новой, куда более опасной инфекции, которая может представлять угрозу человечеству. Китайские ученые обнаружили новый штамм вируса гриппа, обладающий серьезным потенциалом к широкомасштабному распространению.
Вирус появился не так давно, его разносчиком являются свиньи. Но инфекция способна поражать и людей. Он получил название G4 EA H1N1.
Хохлы, как вы заебали уже.
Replies: >>155037, >>155049
>>155036
Але ж головним розносником, як і у випадку з коронавірусом, є свинособаки.
Replies: >>155039
>>155037
Я и говорю, хохлятские свинособаки
Replies: >>155041
Час повертати борги.
Replies: >>155042
>>155039
Це лошарій та ведмедчук?
>>155040
Відремонтував.
Replies: >>155043, >>155070
>>155042
Красно дякую.
>>155030
>найближче до сферичного ідеального пиздла
0.(9)8 ≠ 1
>Навіщо?
Обережно — рекурсія!
>з чого ти взяв що я тобі щось повинен доводити?
Бо якщо рохкаєш без пруфів і не бажаєш доводити свій рохкіт, то ти пиздло.
>своє знання
Не переводь стрілки.
>свій діагноз
Так стверджуєш же ти — значить, шиза у тебе.
>>155031
Ти даремно недооцінюєш турків, он їх у Німеччині скільки.
>>155033
То не вата, то тополиний пух!
>>155034
Бо замість комуняк у нас перефарбовані риги, не враховуючи ще соціалістів усяких. А зараз розкол ще більш поглиблений. І це добре, бо якби замість Медведчука, Вілкула і Рабиновича буше один кандидати — можна буше б запросто Порошенка обскатати в першому турі. А так усі під шконкою сидять.
У Росії ж, водночас, окрім власне КПРФ нема впливових близькокомуняцьких партій, самі лиш лібурунделі. Єдинососи не комуняки, то партія імені моноолігархату (який через це вже за суттю не олігархат, а монархія, але то таке).
Replies: >>155051
Replies: >>155485
>>155048
Але ж комуняки і є перефарбовані буржуї, перефарбовані диктатори, перефарбовані риги. Справжніх комуняк вирізали ще у двадцятих, якщо вони взагалі були.
Replies: >>155056
Перешвайн: >>155052
Reply to thread #154557
>qspoilerib// cscodehintcolor
Maximum number of attachments: 5
Maximum total files size: 19 MB
Paste images anywhere