Аноны, неужели культура имиджборд — то, что был...

Rollover thread
Thread / Gallery
Аноны, неужели культура имиджборд — то, что было моей жизнью в далёком 2016, окончательно зашкварилась и стала исключительно прерогативой Сосача?
Не было никакой культуры имиджборд. Имиджборды всегда были площадкой существующих культур, а культуры меняются.
>Аноны, неужели культура имиджборд — то, что было моей жизнью в далёком 2016, окончательно зашкварилась
Да. Так бывает когда люди цепляются за "культуру". Приходит культура, уходит жизнь.
Так кажеш, наче бірди від початку свого не зашкварні за своєю суттю. Щонайменш орієнтованістю на безцільне спілкування замість чогось корисного.
Replies: >>154289
>>153014
Имиджборды пока еще не зашкварены,потому-что анонимусы еще не взбунтовались! А вот когда анонимусы всего мира начнут дикие погромы на имиджбордах устраивать или тотальный игнор,тогда и будет ясно чё почём.
Я на паперти стоял и хотел где нибудь душу излить и кого нибудь послать анонимно и безнаказанно к ёбаной матери,и когда я заебался на паперти стоять,то я нашёл "бесплатные картинки без регистрации" и тут мне "опа!" сразу выдало имиджборду,и так мой путь начался,но теперь я уже более менее стою на ногах и наверное вас всех покину. Аноны,почему и по какой причине вы не пакуете свои чемоданы и не уходите с имиджборд насовсем?
Replies: >>154293
>>154291
Бо не всі ходять на бірди "виливати душу", раптово.
Культура имиджборд это рандомные картиночки ради рандомных картиночек. Ху,ха! Развлекайтесь и не парьтесь.
Имиджборды стагнируют потому-что их потихоньку закрывают власти,типо "не в тренде и опасны". Они потом всё удалят. Потом имиджборды не будут массово рекламировать и постить и они превратятся в маленькие сайтики,которые будут известны знающим или 1,2,3 человекам.
Replies: >>156888
>>156884
>маленькие сайтики,которые будут известны знающим или 1,2,3 человекам
Так і має бути. Великі бірди — це збочення.
Replies: >>156920
>>156888
Збочэыння! Ух кляти писюнкознавци! Щеня вмерло!
Replies: >>156938
>>156920
Свинособаченя? Ну і грець із ним.
Replies: >>156967
>>156938
Ах ты сука! Ах ты блять такая а!
Я вважаю що адекватні безосібні повинні смикати добре свій прутень щоб неадекватних думок не було,покинути оці іміджборди і скачати собі на флешку те що безосібним сподобалось найбільше,навіть на те на що можна посмикати. Як ви ще сидите тут з усілякими неадекватами? Не витрачайте на це час,краще своє щось зробіть!
Replies: >>157069
>>157064
>качати собі на флешку
Вони ненадійні, довбню.
І ти знову сподіваєшся, що я тебе не впізнаю?
Replies: >>157078
>>157069
>Вони ненадійні, довбню.
У кого руки зі сраки усе ненадійне.
Replies: >>157084
>І ти знову сподіваєшся, що я тебе не впізнаю?
Ти про що взагалі?
Replies: >>157085
>>157078
Ну розкажи-но, як із перезаписуваної флешки зробити неперезаписувану, а також що ти прочитаєш із неї, коли її ЕМІ йобне чи просто контролер здохне. З оптичного диска за пошкоджень можна хоч частково дані врятувати.
Replies: >>157100
>>157079
Про те, що ти той же клован, який засираше всі нитки і вдаваше руськомірця із Ґуßßкіх Борд. Справжні москалики он тебе одразу розкусиша (одначе, корисно їх у хазяйстві тримати, ліл).
>>157084
>Ну розкажи-но, як із перезаписуваної флешки зробити неперезаписувану
Перепрошити контролер.
>а також що ти прочитаєш із неї, коли її ЕМІ йобне чи просто контролер здохне.
З резервної копії відновить, очевидно ж.
Replies: >>157173
>>157100
>Перепрошити контролер.
Слушно.
>З резервної копії відновить, очевидно ж.
Про яку в даному випадку не йдеться. Та й зробить її цей довбень теж на флешку, яка зазнає тієї ж долі.
Reply to thread #152679
>qspoilerib// cscodehintcolor
Maximum number of attachments: 5
Maximum total files size: 19 MB
Paste images anywhere